Tekirdağ ili ve merkezinde bulunan Firmamız bünyesinde genç, dinamik ve alanında profesyonel kadrosu ile tüm yenilikleri yakından takip eden bir alt yapıya sahiptir.

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda süratli bir şekilde karşılayarak yerinde ve zamanında ekonomik çözümler üretiyoruz. Sektörünün önde gelen firmamız Yağız Harfiyat Tekirdağ’da Hafriyat hizmeti vermektedir. Alanındaki deneyimiyle her türlü Hafriyat işi için tercih edebileceğiniz bir şirkettir.

Hizmette kaliteyi ön planda tutan ve yaptığı çalışmaları titizlikle tamamlayan Yağız Hafriyat birçok büyük projede yer alarak kendini kanıtlamıştır. Diğer alanlarda olduğu gibi Hafriyat işinde de Tekirdağ’da hizmet veren firmamız tüm ihtiyaçlarınızda size yardıma hazırdır.

Yağız Hafriyat Tekirdağ merkezde olduğu gibi Tekirdağ’ın tüm ilçelerinde de (Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa, Şarköy)İlçelerinde Hafriyat hizmeti vermektedir. Tekirdağ Hafriyat firmaları arasında yer alan Yağız Hafriyat bu konuda size hizmet sağlamaktan onur duyar. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için teklif almak üzere bize ulaşın.