Süleymanpaşa Kiralık Kepçe

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Yağız Hafriyat Süleymanpaşa Kiralık Kepçe ihtiyacını sahip olduğu bilgiyi ve deneyimlerimizi paylaşmanın heyecanı ile iş konumuzda ki sorumluluğu, disiplin ve ciddiyet ile Yağız Hafriyat olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Süleymanpaşa Kiralık kepçe fiyatları saatlik, günlük veya aylık olarak hesaplanmaktadır. Günlük ve aylık kiralanan kepçelerin saatlik ücreti bu sürelerden daha kısa süreler için kiralanan kepçelerin bir saatlik ücretinden daha düşük olmaktadır. Yani uzun süreli kiralamalarda saatlik ücret düşmektedir.

Yağız Hafriyat Süleymanpaşa'da Kiralık Kepçe ihtiyacınız olarak ister saatlik kepçe ihtiyacınız olsun, ister aylık olsun her türlü kepçe kiralama hizmetimiz vardır. Saatlik ve gündelik kiralık kepçe fiyatlarına kepçe operatörünün fiyatı da dahildir.

Aylık kiralık kepçelerde isteseniz kendi operatörlerinizi çalıştırabilirsiniz. Aşağıdaki tablodan saatlik kiralık kepçe fiyatları, günlük kiralık kepçe fiyatları ve aylık kiralık kepçe fiyatlarını görebilirsiniz.

Kiralık kepçe fiyatları kepçenin özelliklerine ve kapasitesine göre değişmektedir. Bu nedenle aşağıdaki tabloda sadece fiyat aralığı verilmiştir. Net fiyat almak isteyen müşterilerimizin sitemizin iletişim bölümünden bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir.